Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Комп'ютери подорожчають через торгову війну Китаю і США

Комп'ютери подорожчають через торгову війну Китаю і США

Нові митні збори означають для компаній додаткові витрати

Комп'ютери подорожчають через торгову війну Китаю і США
фото pixabay.com

Виробники комп'ютерів збираються підняти ціни на свою продукцію у зв'язку з новими митами, які США наклали на продукцію, що ввозиться з Китаю. Про це повідомляє DailyComm з посиланням на видання DigiTimes.

Як відомо, у травні 2019 року США підготували список товарів з Китаю на загальну суму в $300 млрд, щодо яких будуть запроваджені 25%-ві мита. У список поміж іншого входять портативні комп'ютери, смартфони та інша споживча електроніка.

У свою чергу Китай вводить контрзаходи: додаткові 5-25%-ві мита відносно більше 5 тисяч американських товарів почнуть діяти з червня 2019 року, загальний обсяг товарів перевищує $60 млрд.

За даними ЗМІ, ASUS та інші виробники ПК планують підвищити вартість своїх пристроїв в США, щоб компенсувати додаткові витрати через митні збори.

Поки що більшість виробників і рітейлерів у США розпродують запаси товару, які дозволяють їм найближчим часом залишити ціни без змін. Однак подорожчання не уникнути, пише видання.

Щоб мінімізувати наслідки від нових мит, багато виробників переносять виробництво з Китаю в інші країни. Наприклад, ASUS збирається перекинути частину потужностей до В'єтнаму і на Тайвань.

Нагадаємо, Huawei закликала своїх постачальників перенести виробництво в Китай через страх санкцій США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті