Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Virgin Hyperloop One залучила $172 млн на запуск своїх високошвидкісних поїздів

Virgin Hyperloop One залучила $172 млн на запуск своїх високошвидкісних поїздів

Половину цих коштів надала компанія з Дубая

Virgin Hyperloop One залучила $172 млн на запуск своїх високошвидкісних поїздів
фото DR

Компанія Річарда Бренсона Virgin Hyperloop One залучила в новому раунді фінансування ще $172 млн, щоб втілити в життя свою футуристичну транспортну систему. Як стало відомо The Verge, не менше $90 млн надійшло від інвестора DP World, великого портового оператора Дубая. Загалом же в цей раунд фінансування вклали кошти 80 інвесторів.

Virgin Hyperloop One вже зібрала $295 млн. Раніше дубайська DP World інвестувала $25 млн у Virgin Hyperloop One і вже має два місця в раді директорів стартапу.

Virgin Hyperloop One має ряд пропозицій та техніко-економічних обґрунтувань для будівництва транспортної інфраструктури по всьому світу, але досі не побудувала нічого реального в цьому плані. На даний момент у компанії є лише тестовий трек довжиною 500 м у Неваді, де пасажирську капсулу вдалося розігнати до 386 км/год.

У Virgin Hyperloop One серйозно розглядають можливість будівництва швидкісних трас в Австралії. Вже ведуться переговори в австралійським урядом. Представник компанії Райан Келлі заявив, що така траса дозволить дістатися з Ньюкасла в Сідней всього за 13 хвилин.

Передбачається, що пасажирські капсули будуть переміщатися в спеціальних трубах зі зниженим тиском, не торкаючись рейок і рухаючись за рахунок магнітної левітації. Теоретично вони зможуть розвивати швидкість до 1100-1200 км/год.

Компанія Virgin Hyperloop One, яка раніше називалася Hyperloop One, була створена в 2014 році. Вона стала однією з перших, хто пообіцяв реалізувати концепцію транспортної системи Hyperloop, запропоновану Ілоном Маском та компанією SpaceX.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Річард Бренсон пішов з посади глави ради директорів Virgin Hyperloop One.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті