ДФС уточнила перелік товарів РФ, на вивезення яких потрібен дозвіл Мінекономрозвитку РФ

ДФС уточнила перелік товарів РФ, на вивезення яких потрібен дозвіл Мінекономрозвитку РФ

Дозвіл, зокрема потрібен на вивезення з РФ вугілля та нафтопродуктів

ДФС уточнила перелік товарів РФ, на вивезення яких потрібен дозвіл Мінекономрозвитку РФ
Фото: Shutterstock

Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України оприлюднив перелік товарів, вивезення яких з території Російської Федерації здійснюється на підставі дозволів, що видаватиме Міністерство економічного розвитку РФ.

Про це йдеться у повідомленні на сайти Офісу.

Відповідний дозвіл МЕРТ РФ буде потрібен на вивезення вугілля кам’яного, антрациту, брикети, котуни та аналогічні види твердого палива, одержані з кам’яного вугілля, лігніт, буре вугілля, агломеровані або неагломеровані, крім гагату.

Також дозвіл буде потрібен на вивезення коксу і напівкоксу із кам’яного вугілля, лігніту, бурого вугілля або торфу, агломерованого або неагломерованого, вугілля реторного.

Крім того, РФ контролюватиме вивезення прямогонного та товарного бензинів, дізпалива, пропанів, бутанів та інших зріджених газів.

Як писав Mind, Кабінет міністрів розширив перелік заборонених до ввезення на територію України товарів з РФ. Відтепер до ввезення на територію України заборонені портландцемент, глиноземний цемент, цемент шлаковий, сульфатостійкий цемент і подібні гідравлічні цементи, забарвлені або незабарвлені, готові або у вигляді клінкерів, а також фанера клеєна, панелі фанеровані та аналогічні матеріали з шаруватої деревини.

Раніше РФ у відповідь на попередні дії Кабінету міністрів України щодо заборони імпорту російських товарів, заборонила ввезення нафти в Україну.

Нагадаємо: 10 квітня уряд України прийняв рішення розширити санкції проти Росії. Зокрема, в Україну заборонили ввозити скляну тару, зокрема пляшки й банки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію