Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
SanDisk випустила першу в світі карту microSD об'ємом 1 ТБ

SanDisk випустила першу в світі карту microSD об'ємом 1 ТБ

Її вартість складає $450

SanDisk випустила першу в світі карту microSD об'ємом 1 ТБ
фото www.facebook.com/sandisk

Компанія SanDisk, що є дочірнім підприємством Western Digital, розпочала продаж картки пам'яті SanDisk Extreme microSDXC UHS-I об'ємом 1 ТБ – найбільшої за обсягом і найшвидшої (з словами самого виробника) в світі картки microSD. Про це повідомляє ITC.

Карта в першу чергу призначена для зйомки фото в серійному режимі і 4K-відео, а також використання в смартфонах, екшн-камерах і дронах. Новинка вже доступна для покупки в онлайн-магазині SanDisk за чималі $450, що більш ніж удвічі дорожче моделі на 512 ГБ, що оцінюється в $200. Новинка також з'явилася в каталогах Amazon і B & H Photo.

У режимі читання SanDisk Extreme microSDXC UHS-I об'ємом 1 ТБ розвиває швидкість передачі даних до 160 МБ с (в режимі запису – до 90 МБ/с). Карта також відповідає вимогам класу A2, що гарантує продуктивність при операціях з довільним доступом НЕ нижче 2000 IOPS в режимі запису і не нижче 4000 IOPS – в режимі читання. Це означає високу швидкість запуску і роботи додатків безпосередньо з карти пам'яті.

Видання нагадало, щоя карта була анонсована ще на MWC 2019. Тоді ж компанія Micron представила свою карту microSD на 1 ТБ, але в продаж вона поки не надійшла. У той же час у Samsung максимальний обсяг карт пам'яті microSD досягає 512 ГБ і поки про плани південнокорейського гіганта випускати більших за обсягом не повідомлялось.

Чи планує SanDisk продавати нові картки об'ємом 1 ТБ на українському ринку, поки невідомо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті