Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Білоруський Beesender залучив інвестиції від Capital Times

Білоруський Beesender залучив інвестиції від Capital Times

Інвестиції спрямовані на вдосконалення продукту, посилення служби підтримки користувачів і розвиток продажів на англомовних ринках

Цей матеріал також доступний російською
Білоруський Beesender залучив інвестиції від Capital Times
Фото: pixabay

Білоруська продуктова ІТ компанія «Альтарас», яка займається розробкою платформи Beesender для підключення чатів і чатботів до бізнес-процесів підприємств, залучила перший раунд інвестицій від компанії Capital Times в особі Керуючого партнера Сергія Гончаревича.

Про це повідомила прес-служба Capital Times і додала, що оцінка компанії склала $1 млн.

За її інформацією, сторони закрили операцію в травні 2019 року. Інвестиції, обсяг яких не розголошується, спрямовані на вдосконалення продукту, посилення служби підтримки користувачів і розвиток продажів на англомовних ринках.

«Проекти зі сфери інновацій залишаються у полі зору нашої уваги. Ми готові розглядати нові ініціативи, як українських, так і зарубіжних стартапів, адже бачимо перспективу у таких інвестиціях», – пояснив Гончаревич.

Зі свого боку, засновник «Альтарас» Олег Чаєвський зазначив, що – «це перший раунд. Посівні інвестиції. За рік бізнес компанії активно розвивався, тому ми готові до переговорів з новими інвесторами».

Так, за 2018 рік зростання числа клієнтів стартапу збільшилося в 7 разів, користувачів – в 11, зростання виручки – в 15 разів.

«За допомогою месенджерів, ми перетворюємо смартфони клієнтів в пульти дистанційного керування бізнесом наших замовників», – сказав Чаєвський.

Білоруський Beesender отримав інвестиції від Capital Times
Фото: «Альтарас»

Продукт компанії під брендом Beesender допомагає компаніям використовувати сайти, соцмережі і месенджери для спілкування з клієнтами і співробітниками.

Білоруський Beesender отримав інвестиції від Capital Times
Фото: «Альтарас»

«Альтарас» – білоруський стартап c офісами в Мінську та Вільнюсі. Компанія є резидентом Парку Високих Технологій. Основні замовники «Альтарас» – компанії зі сфери рітейлу, фінансового сектора і автобізнесу. Серед них Леруа Мерлен, ГІППО, Таврія В, Технобанк, Банк Дабрабит, ViDi Автодінастія, RIA Auto.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті