Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Ще 5 американських штатів подали до суду на компанію Purdue Pharma за продаж опіоїдів

Ще 5 американських штатів подали до суду на компанію Purdue Pharma за продаж опіоїдів

Влада штатів вважає, що знеболювальні препарати викликають наркотичну залежність

Ще 5 американських штатів подали до суду на компанію Purdue Pharma за продаж опіоїдів
фото DR

У четвер ще п'ять штатів США подали судові позови, звинувативши фармацевтичну компанію Purdue Pharma LP в незаконному продажі опіоїдів, в тому числі оксиконтинаю. На думку позивачів, це сприяє загальнонаціональній епідемії наркозалежності, передає Reuters.

Айова, Канзас, Меріленд, Західна Вірджинія і Вісконсін приєдналися до 39 інших штатів, які подали в суд на Purdue Pharma. В позовних заявах стверджується, що компанія применшує ризики залежності від свого потужного лікарського препарату, який відпускається за рецептом як сильне знеболювальне.

Влада штатів звинувачує Purdue Pharma в неодноразових неправдивих і оманливих заявах про те, що опіоїди, включаючи оксиконтин, безпечні для широкого кола пацієнтів.

Державні та місцеві органи влади крім того подали сотні позовів проти інших компаній, пов'язаних з опіоїдами, включаючи оксикодон та інші знеболюючі препарати, що відпускаються за рецептом.

Опіоїди, в тому числі рецептурні знеболювальні і героїн, зіграли роль в рекордних 47 600 смертельних випадках від передозування в США в 2017 році, повідомляють Центри США з контролю і профілактики захворювань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті