Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Порошенко підписав указ про заходи для інавгурації Зеленського

Порошенко підписав указ про заходи для інавгурації Зеленського

На інавгурацію запросять іноземні делегації

Порошенко підписав указ про заходи для інавгурації Зеленського
Володимир Зеленський
фото УНІАН

Чинний президент України Петро Порошенко підписав указ про заходи для проведення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського. Текст відповідного документа опубліковано на сайті президента.

Порошенко доручив утворити організаційний комітет із забезпечення проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією новообраного президента України, який має у дводенний строк затвердити план щодо організації та проведення заходів.

МЗС України має запросити іноземні делегації для участі в заходах.

МВС доручили вжити додаткових заходів із забезпечення громадського порядку під час підготовки та проведення заходів, пов'язаних з інавгурацією, а Кабміну та Державному управлінню справами її профінансувати.

За широке висвітлення в засобах масової інформації заходів відповідальним призначено Державний комітет телебачення і радіомовлення України .

Нагадаємо: напередодні ВР визначила датою інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського 20 травня, о 10:00. Розгляд постанов переносився з 14 травня.

Новообраний президент Володимир Зеленський наполягав на інавгурації 19 травня. Ця ініціатива викликала різку критику, зокрема, через те, що цього року саме на 19 травня припадає День пам’яті жертв політичних репресій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті