Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Лише для власників Samsung: в британських ресторанах з'явилось спеціальне «секретне меню»

Лише для власників Samsung: в британських ресторанах з'явилось спеціальне «секретне меню»

Власники «айфонів» замовити страви з цього меню не зможуть

Лише для власників Samsung: в британських ресторанах з'явилось спеціальне  «секретне меню»
фото twitter.com/WokingShopping

Компанія Samsung об’єдналась з низкою ресторанів у Британії, щоб запустити «секретне меню», доступу до якого власники iPhone не матимуть. Про це повідомляє Cult of Mac.

Щоб отримати доступ до особливого меню з ексклюзивними стравами необхідно відсканувати код, розміщений на столі телефоном Samsung.

 На співпрацю з південнокорейською компанією поголились чотири провідні мережі ресторанів в Британії. Bill's, The Breakfast Club, Patty & Bun и Pizza Pilgrims пропонують ексклюзивне меню для власників Samsung, до якого увійшли новий бургер, засекречений десерт та багато інших страв. Технологічний гігант не розкриває подробиць меню, на не воно й секретне.

«Код не працюватиме на сторонніх пристроях, тому навіть не варто намагатись його сканувати своїм iPhone. Натомість вам доведеться або погодитись на звичайне меню, або подружитись із власником Samsung», – повідомляє видання.

Нагадаємо: минулого місяця стало відомо, що Samsung працює над розробкою власного блокчейну і може в майбутньому випустити власну криптовалюту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті