Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Samsung може випустити власну криптовалюту

Samsung може випустити власну криптовалюту

Наразі компанія працює над власним блокчейном на базі Etherium, а після завершення роботи планує взятись до створення Samsung Coin

Samsung може випустити власну криптовалюту
фото news.samsung.com

Південнокорейський гігант електроніки Samsung працює над розробкою власного блокчейну і може в майбутньому випустити власний токен. Про це повідомляє CoinDesk із посиланням на свої джерела, «знайомі з внутрішніми положеннями» компанії.

Виданню стало відомо, що над створення блокчейну працює підрозділ компанії, який займається бездротовими технологіями. Більш того, роботи тривають ще з минулого року, втім поки що процес перебуває на «внутрішньому експериментальному» етапі.

«Наразі ми думаємо про закритий блокчейн, хоча це ще не підтверджено. У майбутньому він може стати публічним, але, на мою думку, він буде гібридним, тобто поєднанням публічних та приватних блокчейнів», – сказало джерело.

За його словами, коли робота над створенням блокчейну буде завершена, компанія може розпочати випуск токена Samsung Coin.

Якщо компанія запустить свою криптовалюту, то Samsung Coin торгуватиметься на криптовалютних біржах, так само, як і біткойн (BTC) або етеріум (ETH). Samsung також може впровадити технологію блокчейну в свій платіжний додаток Samsung Pay, але, за словами джерела, остаточного рішення щодо цього ще не прийнято.

Нагадаємо: два місяці тому Samsung зробила перший крок на арену блокчейну, коли стало відомо, що в Samsung Galaxy S10 вбудовано окремий додаток для криптовалют Blockchain KeyStore. Blockchain KeyStore є фірмовим блокчейн-сервісом Samsung для безпечного зберігання ключів криптовалюти, токенів та іншої приватної інформації. S10 також підтримує централізовані додатки (dapps), такі як крипто-ігрова платформа Enjin, крипто-колекційна платформа CryptoKitties та сервіс торгових платежів CoinDuck.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті