Венесуела може відмовитися від криптовалюти El Petro і перейти на російські рублі

Венесуела може відмовитися від криптовалюти El Petro і перейти на російські рублі

Труднощі з доступом до міжнародного фінансування і нафтових інвестицій дають про себе знати

Венесуела може відмовитися від криптовалюти El Petro і перейти на російські рублі
фото DR

Росія і Венесуела обговорять можливість переходу на розрахунки в рублях. Про це повідомив посол Венесуели при женевському відділенні ООН Хорхе Валеро, пише видання «Известия».

Дипломат розповів, що американські санкції і блокування рахунків у доларах та євро негативно вплинули на економіку країни. Венесуела має труднощі з доступом до міжнародного фінансування і нафтових інвестицій.

«Ми зараз намагаємося проводити наші операції через інші валюти, в тому числі через криптовалюту El Petro», – додав Хорхе Валеро.

Крім використання російського рубля для розрахунків Венесуела сподівається отримати від Росії допомогу в реструктуризації своїх зовнішніх боргів перед іншими державами.

«У нас завжди є підтримка з боку Росії. І наші відносини поширюються на багато напрямків», – сказав дипломат.

Відомо, що 17 квітня США ввели санкції проти Центробанку Венесуели, намагаючись таким чтном перекрити кошти для фінансування режиму Ніколаса Мадуро.

Між тим уряд Мадуро хоче створити альтернативну систему грошових переказів, щоб обійти американські санкції за допомогою Росії і Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло