Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Венесуела хоче обійти американські санкції за допомогою Росії і Китаю

Венесуела хоче обійти американські санкції за допомогою Росії і Китаю

Уряд Мадуро хоче створити альтернативну систему грошових переказів

Венесуела хоче обійти американські санкції за допомогою Росії і Китаю
фото DR

Венесуела шукає альтернативні способи обходу санкцій Сполучених Штатів і в цьому питанні сподівається на підтримку Росії і Китаю. Про це на прес-конференції заявив міністр закордонних справ Венесуели Хорхе Арреаса, передає РІА «Новости».

Він пояснив, що влада Венесуели сподівається за участю цих країн створити альтернативну систему грошових транзакцій. Це дасть можливість переказувати кошти в умовах протидії з боку США.

«Ми шукаємо альтернативні способи взаємодії з Росією, з Китаєм, з іншими дружніми країнами, для того щоб якимось чином обійти американську блокаду. Ми сподіваємося, що за підтримки Росії і Китаю ми зможемо вибудувати нові, альтернативні методи обміну грошовими коштами, які сьогодні контролюються США», – зазначив Арреаса після переговорів з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим у Москві.

Також Каракас розраховує на збільшення обсягу російських інвестицій в нафтову галузь Венесуели. «Ми сподіваємося, що Росія не просто почне імпортувати більше нафти, а й почне виробляти більше нафти у Венесуелі на нафтоносному поясі Оріноко. Ми очікуємо збільшення обсягу інвестицій у видобуток нафти», – зазначив Арреаса.

Він також сказав, що найближчим часом кількість російських військових, який він назвав «військовими експертами», зросте.

Президент країни Ніколас Мадуро, за словами чиновника, може відвідати Росію в червні для участі в Санкт-Петербурзькому міжнародному економічному форумі (ПМЕФ).

Раніше Reuters повідомляв, що Венесуела може обходити американські санкції через «Роснєфть».

Про енергоресурси як засіб для посилення світового впливу – в матеріалі Mind «Темний бік нафтогазового бізнесу: як енергоресурси впливають на геополітику».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті