Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
У Німеччині дозволили їздити по вулицях на електросамокатах (ВІДЕО)

У Німеччині дозволили їздити по вулицях на електросамокатах (ВІДЕО)

Щоправда, використовувати новий транспортний засіб можна тільки з 14 років

У Німеччині дозволили їздити по вулицях на електросамокатах (ВІДЕО)
фото DR

У Німеччині Представництво федеральних земель (Бундесрат) 17 травня прийняло рішення про офіційний допуск на вулиці німецьких міст електросамокатів, передає Deutsche Welle.

При цьому вводиться і ряд обмежень. Так, на електросамокатах, які розвивають швидкість до 20 км/год, не можна буде їздити по тротуарах і в пішохідних зонах. Вони можуть рухатися тільки по велосипедних доріжках. Там, де немає спеціально позначених велосипедних доріжок, на них можна буде пересуватися по проїжджій частині автомобільних доріг.

На самокатах можна їздити тим людям, яким вже виповнилося 14 років. Особам, що пересуваються на цих транспортних засобах, не треба мати водійських прав. Вони також не повинні носити шоломи, але зобов'язані мати страховку цивільної відповідальності.

Припис Бундесрату буде направлено в уряд ФРН, який в червні має прийняти остаточне рішення про новий транспортний засіб. Як сказано в повідомленні федерального міністерства транспорту, припис враховує інтереси всіх учасників дорожнього руху.

Німецькі експерти в області мобільності відводять електросамокатам важливу роль в майбутніх транспортних концепціях – адже їх можна буде брати з собою в трамваї і поїзди. На думку глави німецького автоклубу VCD Ларса Цемке, електросамокати в майбутньому можуть частково замінити автомобілі.

Разом з тим фахівці товариства технічного контролю і нагляду TÜV вимагають більше уваги приділяти контролю моделей, особливо – акумуляторів, якими вони оснащуються. Для них використовуються потужні батареї, що може призводити до перегріву і виникнення небезпечних ситуацій.

Скоро по Мюнхену, Берліну та Гамбургу почнуть їздити тисячі електросамокатів. Адже сьогодні влада Німеччини офіційно дозволили користуватися цим транспортним засобом.

Нагадаємо, Будапешт переходить на велосипеди: в місті відкрилося 128 велостанцій проекту Bubi.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті