«Я вирішив найближчі 5 років прожити в Україні» - Коломойський

«Я вирішив найближчі 5 років прожити в Україні» - Коломойський

В інтерв’ю «Схемам» бізнесмен пояснив, чому не приїжджав раніше, розповів про ймовірне розслідування ФБР проти нього та сказав, чи піде на інавгурацію Зеленського

«Я вирішив найближчі 5 років прожити в Україні» - Коломойський
Ігор Коломойський
фото УНІАН

Бізнесмен Ігор Коломойський, який днями повернувся в Україну, заявив в інтерв’ю програмі «Схеми», «що вирішив найближчі п’ять років прожити в Україні», оскільки сподівається «на верховенство права в країні».

Крім того, він підкреслив, що його повернення ніяким чином не пов’язано із новобраним президентом Володимиром Зеленським.

«Я приїхав сюди і планую тут перебувати у зв’язку із сімейними обставинами. У мене син планує підписати контракт із баскетбольним клубом України». – сказав Коломойський.

Розслідування ФБР у США.

« Може якесь розслідування і ведеться, напевно. Але, я думаю, воно буде проведене і нічим не завершиться», – наголосив бізнесмен та додав, що він «нічого протизаконного на території Сполучених Штатів, чи Європейського Союзу, чи України не скоїв. А все решта – це політичні маніпуляції».

Зв’язок із Зеленським. На питання щодо того, чи є він оточенням Зеленського, як вказав адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані Коломойський відповів, що він «сам по собі».

«Я вже сто разів казав, що я ніяке не оточення. Я сам по собі. І коли я займався бізнесом, пан Зеленський ходив у школу. Тому не потрібно нас пов’язувати. Можна прив’язати щось одне до іншого – але я не хочу наводити якісь банальні приклади», пояснив він.

Інавгурація. Коломойський сказав, що прийде, якщо йому дадуть запрошення.

«Я не знаю – може на коктейль, на цю світську частину – може прийду. А на офіційну – що мені там робити? Плескати в долоні? Куди йти, куди проходити – я ніколи не був на подібних заходах», – уточнив бізнесмен.

Нагадаємо: днями Коломойський повернувся в Україну. Бізнесмен не був тут з червня 2017 року.

Як повідомлялось, особистий адвокат Трампа Руді Джуліані заявив, що новообраний президент Зеленський «зараз перебуває в руках людей, які дуже серйозно виступали проти президента Трампа» та наголосив, що стурбований оточенням новобраного президента України та уточнив, що має на увазі «тих, хто пов'язаний з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло