В Швейцарському кінотеатрі замінили крісла на двомісні ліжка

В Швейцарському кінотеатрі замінили крісла на двомісні ліжка

На вході відвідувачам дають капці,постільну білизну змінюють після кожного сеансу

В Швейцарському кінотеатрі замінили крісла на двомісні ліжка
фото flickr.com

Французька мережа кінотеатрів Les Cinemas Gaumont Pathe відкрила в Швейцарії новий кінотеатр, в якому глядачам пропонується провести сеанс на двоспальних ліжках замість традиційних крісел. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Як повідомляє видання 20 Minuten, зал VIP-Bedroom (VIP-спальня), розташований в кінотеатрі Pathe в комуні Шпрайтенбах, обладнаний 11 двоспальними ліжками з електронно-регульованими підголівниками, подушками і тумбочками. На вході в зал всім відвідувачам видають капці.

Керівництво кінотеатру зазначає, що постільна білизна на ліжках буде змінюватися в перервах між кожним сеансом.

«Гігієнічний аспект дуже для нас важливий, – сказав генеральний директор Pathe Switzerland Венанція Ді Бакка. – У Швейцарії ця пропозиція є унікальною. Але ми перевірили цю концепцію за кордоном, і поки ніяких проблем не було»! .

Крім залу з ліжками, в кінотеатрі Pathe є зал Imax на 350 чоловік і зал з одномісними і двомісними диванами.

Для відвідування цих трьох залів потрібно придбати VIP-квиток, який коштує 49 швейцарських франків (1277 грн) і включає безкоштовні закуски і напої. Вартість квитка в інші шість залів зі звичайним обладнанням становить 19,5 франків (близько 520 грн). У кінотеатрі є зал і для юних відвідувачів, який оснащений кріслами-мішками, басейном з кульками і гіркою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло