Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Порошенко йде з посади глави держави та залишається в політиці

Порошенко йде з посади глави держави та залишається в політиці

Він наголошує, що не дозволить звернути з курсу на членство в Євросоюзі та НАТО

Порошенко йде з посади глави держави та залишається в політиці
Петро Порошенко
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко зазначає, що попри те, що йде з посади Глави держави залишається в політиці, йдеться у повідомленні на сайті офіційного представництва президента.

Про це Порошенко наголосив у зверненні до українського народу.

«Мене, звичайно, тривожить те, що позитивні зміни, там де вони є, ще не стали незворотними.  Тому, виходячи з офісу Президента, не можу піти із політики. Залишаюся в ній не заради якоїсь посади. Врешті-решт, найвищу й найпочеснішу з них я вже обіймав і вище рухатися нема куди», – сказав Президент.

«Мій обов’язок – спираючись на підтримку громадськості, захистити вже здобуте у державному будівництві. Нікому не дозволити ані звернути з курсу на членство в Євросоюзі та НАТО, ані тишком-нишком спустити його на гальмах», – додав він.  

Глава держави наголосив, що «ритуальних проєвропейських та євроатлантичних декларацій – замало».

«Потрібна повсякденна важка праця, яку моя команда й робила протягом п’яти років.  Це те, чого як громадянин  вимагатиму від нової влади, і в чому готовий підставити їй плече. Рівно як і не давати спуску у разі відхилення від вивіреного курсу. Будь-які спроби, – різки чи повзучі, явні чи приховані, – повернути країну у сферу російського впливу отримають рішучу відсіч», – наголосив Порошенко та підкреслив, що стратегічна мета, яку він проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі.

«Стратегічна мета – до 2023 року подати заявку на членство в Європейському Союзі та отримати План дій щодо членства в НАТО.  Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного з нас. Досягнення такої мети – завдання кожного відповідального громадянина. Моє – в тому числі», – наголосив Президент та підкреслив, що вірить в успіх нашої країни і в її європейське майбутнє.

Нагадаємо: Верховна Рада України призначила інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського на 10:00 20 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті