Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
США дозволили тимчасово відновити роботу Huawei

США дозволили тимчасово відновити роботу Huawei

Це допоможе уникнути плутанини й паніки на ринку, розсудили в Мінторгу

США дозволили тимчасово відновити роботу Huawei
фото DR

Міністерство торгівлі США тимчасово послабило обмеження, введені проти китайського виробника смартфонів Huawei. Про це воно повідомило на своєму сайті. Послаблення зроблено з метою спростити перехідний період для тих американських компаній, що мають контрактні домовленості з китайською корпорацією.

Huawei отримала від міністерства тимчасові загальні дозволи, які дозволять підтримувати наявні комунікаційні мережі та надавати програмне оновлення користувачам, які вже купили смартфони китайської компанії.

Дозволи діятимуть до 19 серпня. Про те, що буде після цієї дати і як компанії працювати з американськими клієнтами надалі, в повідомленні не уточнюється.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп має намір підписати указ про повну заборону використання на території країни телекомунікаційного обладнання, яке може «завдати шкоди національній безпеці» країни (зараз заборона Huawei в США поширюється тільки на державні установи). Huawei звинувачують в крадіжці технологій, шпигунстві та продажу американських комплектуючих до Ірану всупереч санкціям проти цієї країни. Уряд США до цього неодноразово звинувачував Huawei у зборі персональних даних користувачів і передачі їх владі Китаю.

Першими про припинення співпраці з Huawei оголосили Google та американські виробники чипів для процесорів Qualcomm, Xilinx і Broadcom. На нових пристроях китайської компанії не буде їхнього програмного забезпечення і компонентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті