Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
«Укртранснафта» відновила транзит нафти до Угорщини

«Укртранснафта» відновила транзит нафти до Угорщини

Готовність приймати нафту підтвердили на приймально-здавальній дільниці «Фенешлітке»

«Укртранснафта» відновила транзит нафти до Угорщини

АТ «Укртранснафта» 21 травня 2019 року відновило прийом російської нафти на ЛВДС «Мозир» (Республіка Білорусь) для подальшого її транспортування в напрямку європейських споживачів. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Укртранснафти» у Facebook.

Водночас готовність приймати нафту підтвердили на приймально-здавальній дільниці «Фенешлітке» (Угорщина). «Укртранснафта» відновила транзит сировини до угорських споживачів.

УКРТРАНСНАФТА ВІДНОВИЛА ТРАНЗИТ НАФТИ ДО КРАЇН ЄС 21 травня о 10.46 год АТ «Укртранснафта» відновило прийом російської...

Опубліковано Укртранснафта Вівторок, 21 травня 2019 р.

За інформацією Reuters, міністр енергетики Польщі Кшиштоф Чоржевський вимагає від Росії негайних дій по відновленню постачання чистої нафти. Робота польських НПЗ продовжується без перебоїв.

Надходження забрудненої російської нафти наприкінці квітня призвело до зупинення транзиту до Європи по нафтопроводом «Дружба», який забезпечує приблизно чверть російського нафтового експорту.

Раніше повідомлялося, що «Укртранснафта» відновить транзит нафти після підтвердження готовності європейської сторони. Компанія отримала повідомлення від АТ «MOL» про технічні проблеми на їхній стороні. До цього «Укртранснафта» тимчасово призупинила транзит нафти нафтопроводом «Дружба». Забезпечення транзиту російської нафти українською територією відбуватиметься в стандартному режимі з 20 травня.

Нагадаємо: Україна припинила транзит російської нафти через Білорусь. «Укртранснафта» вимушено зупинила роботу нафтопроводу через низьку якість нафти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті