Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Saudi Aramco планує купувати скраплений природний газ у США – WSJ

Saudi Aramco планує купувати скраплений природний газ у США – WSJ

Після місяців переговорів із кількома американськими та російськими компаніями саудівський нафтовий гігант віддав перевагу саме Sempra Energy

Saudi Aramco планує купувати скраплений природний газ у США – WSJ
фото www.saudiaramco.com

Саудівська нафтова компанія Saudi Aramco має намір розпочати закупку СПГ в американської Sempra Energy. Про це з посиланням на WSJ повідомляє MarketWatch.

Зазначається, що фінансові умови угоди поки є невідомими, втім видання володіє інформацією, що саудівський нафтовий гігант закупатиме газ, який зріджується Sempra Energy в Порт-Артурі, штат Техас. Також достеменно невідомо, чи увійде Saudi Aramco в цей проект.

Aramco протягом кількох місяців вела переговори з декількома американськими та російськими виробниками, але обрала саме Sempra Energy. Наразі також невідомо, чи газ використовуватиметься в королівстві чи піде на продаж міжнародним покупцям.

Як повідомлялося, нещодавно Saudi Aramco вперше розкрила свої фінансові показники, згідно з якими вона стала найприбутковішою компанією у світі у 2018 році, легко випередивши американських гігантів, зокрема Apple та Exxon Mobil. Moody's Investors Service повідомила, що чистий прибуток Saudi Aramco склав $111,1 млрд за рік, що перевищує показники Apple, Google та ExxonMobil разом узятих.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті