Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Бразильська Natura Cosmeticos купить Avon – WSJ

Бразильська Natura Cosmeticos купить Avon – WSJ

Ради директорів обох компаній схвалили операцію після декількох місяців переговорів

Бразильська Natura Cosmeticos купить Avon – WSJ
фото flickr.com

Американський виробник косметики Avon Products, Inc, що працює на ринку прямих продажів, буде проданий бразильській компанії Natura Cosmeticos SA. Про це пише «Інтерфакс» із посиланням на The Wall Street Journal.

За словами одного з джерел, ради директорів обох компаній схвалили операцію після декількох місяців переговорів.

Офіційно про операцію може бути оголошено вже сьогодні, 22 травня.

Акції Avon злетіли в ціні на 25% у ході попередніх торгів у Нью-Йорку в середу. За підсумками попередньої сесії їх вартість склала $3,2, що відповідає капіталізації компанії на рівні $1,4 млрд.

Угода покладе край незалежності Avon, яка стала іконою маркетингу в ХХ столітті, дозволивши зайнятися бізнесом величезній кількості домогосподарок, пише WSJ. Компанія, однак, стала жертвою зміни споживчих смаків і купівельних звичок, зокрема, підвищеного інтересу до онлайн-продажу.

Видання повідомляло у вересні цього року, що Natura Cosmeticos і низка інших потенційних покупців, виявили інтерес до придбання Avon. У березні повідомлялося, що керівництво Avon вело переговори з Natura, обговорюючи, зокрема, можливість покупки бразильською компанією північноамериканського бізнесу Avon, що є самостійною приватною компанією, крім основних міжнародних операцій.

Однак у квітні південнокорейська LG Household & Health Care Ltd. домовилася про покупку північноамериканського бізнесу Avon, контрольованого фондом прямих інвестицій Cerberus Capital Management LP, за $125 млн. Cerberus також володіє великою часткою в міжнародному бізнесі Avon, який готується купити Natura.

Natura є найбільшим в Бразилії виробником косметики з власною мережею прямих продажів, добре розвиненою в ряді країн Латинської Америки і Франції. Бразильській компанії також належить британський ритейлер косметики Body Shop.

Капіталізація компанії Natura, заснованої в 1969 році, становить близько 24,4 млрд бразильських реалів ($6 млрд).

Придбання Avon дозволить Natura збільшити охоплення ринку в Бразилії, а також інших країнах Латинської Америки, Європи та Азії.

Нагадаємо: сім'я аф Йокнік, нащадки засновників шведського виробника косметики Oriflame, направила пропозицію про покупку компанії, оцінивши її в 12,9 млрд шведських крон ($1,3 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті