Захворіло у світі
32,569,168
Померло у світі
988,996
Вилікувалось у світі
22,489,844
Захворіло в Україні
195,504
Померло в Україні
3,903
Вилікувалось в Україні
86,873
Компанія з переказу коштів TransferWise з офісом в Черкасах залучила $292 млн

Компанія з переказу коштів TransferWise з офісом в Черкасах залучила $292 млн

Нові інвестори дадуть компанії можливість поширити діяльність по всьому світу

Компанія з переказу коштів TransferWise з офісом в Черкасах залучила $292 млн
фото pixabay.com

Компанія TransferWise, міжнародний сервіс з переказу грошей, оголосила про залучення $292 млн, при цьому ринкова вартість компанії оцінюється в $3,5 млрд. Таким чином вона увійшла в число найдорожчих приватних фірм Європи, передає Quartz, на яке посилається AIN.ua.

Серед інвесторів – Lead Edge Capital, Lone Pine Capital і Vitruvian Partners. У компанії відзначили, що новий раунд дозволив поточним акціонерам (більшість з яких – співробітники), а також раннім інвесторам продати свої частки. Крім цього, TransferWise залучила нових інвесторів, в тому числі BlackRock – найбільшого в світі оператора активів – у якого є фінансові ресурси, досвід і зв'язки по всьому світу, зазначає видання.

TransferWise – сервіс для переказу коштів, запущений в 2011 році. Обслуговує 5 млн клієнтів по всьому світу, обробляючи транзакцій на понад $5 млрд. У TransferWise працює понад 1600 чоловік в 12 офісах по всьому світу, один з офісів розміщений у Черкасах.

Керівництво підкреслює, що компанія останні два роки прибуткова. За підсумками минулого фіскального року, який закінчився в березні 2018-го, чистий прибуток TransferWise склав понад $7,8 млн.

За інформацією видання, TransferWise потрапив у топ-50 фінтех-стартапів за версією Forbes.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті