Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Гладковський назвав справу проти нього фейковою

Гладковський назвав справу проти нього фейковою

Та пообіцяв подавати в суд на ЗМІ, якщо вони будуть шкодити його іміджу

Гладковський назвав справу проти нього фейковою
Олег Гладковський
Фото: УНІАН

Екс-перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олег Гладковський звернувся до ЗМІ з проханням не шкодити його репутації, згадуючи його прізвище в контексті «неіснуючих і фейкових справ». Про це повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, Гладковський назвав справу проти себе «фейковою» і пообіцяв подавати в суд на ЗМІ.

За його словами, не існує ніякої «справи Гладковського»: для всебічного і неупередженого розслідування  указом президента він був звільнений з займаної посади.

«Розслідування справ, в яких згадується прізвище мого сина, які, очевидно, були штучно скомпільовані з брехливих провокаційних фактів і продані за 30 срібняків, вже довели, що ніякого відношення до мене і членів моєї сім'ї до будь-яких операціях не було встановлено», – повідомив Гладковський

Він звернув увагу, що в своєму житті багато віддав країні, залучаючи сотні мільйонів доларів інвестицій в розвиток економіки і створивши десятки тисяч робочих місць на підприємствах, які працюють і платять податки в бюджет.

Гладковський наголосив, що починаючи з 2014 року в якості першого заступника секретаря РНБО, голови Міжвідомчої комісії з питань оборонно-промислового комплексу та голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю ним було докладено чимало зусиль для розвитку української армії і виходу її на якісно новий рівень. Брехливі звинувачення певних політиканів і зрадників шкодять не тільки його репутації, але й завдають величезного удару по армії, країні та її обороноздатності.

Також він заявив, що буде звертатися в суди за подальше поширення неправдивої інформації, яка шкодить його іміджу та діловій репутації.

Раніше повідомлялося, що Сергій Кривонос очолив комісію з військово-технічного співробітництва та експортного контролю замість Гладковського. Відповідний указ підписав екс-президент Петро Порошенко.

Нагадаємо: Порошенко 4 березня 2019 року зняв Гладковського з посади в РНБО. Також Гладковського позбавлено посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті