Верховний суд підтвердив отримання 2 позовів щодо оскарження ініційованого Зеленським розпуску парламенту

Верховний суд підтвердив отримання 2 позовів щодо оскарження ініційованого Зеленським розпуску парламенту

Протягом 5 днів з дня подання позовної заяви суддя постановляє ухвалу про наступні процесуальні дії

Верховний суд підтвердив отримання 2 позовів щодо оскарження ініційованого Зеленським розпуску парламенту
Фото: УНІАН

Верховний суд підтвердив отримання двох позовних заяв про визнання протиправним та нечинним Указу Президента України Володимира Зеленського від 21 травня 2019 року № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів».

Про це йдеться у повідомленнях Верховного суду на сторінці у Facebook.

«До Верховного Суду надійшла ще одна позовна заява до Президента України щодо визнання протиправним та нечинним Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів», – йдеться у повідомленні і зазначається – Таким чином, у Верховному Суді знаходиться дві позовні заяви з аналогічними вимогами».

До Верховного Суду надійшла ще одна позовна заява до Президента України щодо визнання протиправним та нечинним Указу...

Опубликовано Верховний Суд Четверг, 23 мая 2019 г.

Обидві позовні заяви подані фізичними особами 23 травня 2019 року.

Справи зареєстровано за номерами – 9901/275/19 та 9901/278/19.

«Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України суддя протягом п’яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про наступні процесуальні дії», – пояснюють у Суді.

До Верховного Суду надійшла позовна заява про визнання протиправним та нечинним Указу Президента України від 21 травня...

Опубликовано Верховний Суд Четверг, 23 мая 2019 г.

Раніше, у Центральній виборчій комісії та Верховному суді зазначали, що нічого не знають про оскарження указу Зеленського про розпуск Ради та дочасні вибори.

У той же час, сьогодні координатор громадського руху Спільна справа Олександр Данилюк повідомив у себе в Facebook, що указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів оскаржили у Верховному суді.

Нагадаємо: 20 травня відбулась інавгурація президента Зеленського. Під час промови шостий президент заявив, що розпускає парламент.

21 травня Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні вибори на 21 липня. Він набув чинності з дня публікації – 23 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло