Shell почала продажі «найбільш передового пального» на ринку США

Shell почала продажі «найбільш передового пального» на ринку США

В компанії обіцяють, що бензин захищатиме двигун від бруду, зносу, корозії та тертя

Shell почала продажі «найбільш передового пального» на ринку США
фото www.flickr.com/photos/eskokumpunen

Компанія Shell оголосила про початок продажів нового преміального бензину Shell V-Power NiTRO + на всіх своїх заправних станціях на всій території США.  Про це повідомляє enkorr із посиланням на заяву прес-служби Shell.

Формула нового продукту забезпечує захист двигуна внутрішнього згоряння від бруду, зносу, корозії та тертя. Відзначається, що це найбільш передове пальне бренду, в якому втілені інноваційні досягнення компанії з більш ніж сторічною історією.

Щоб сприяти просуванню інноваційного продукту на ринку Сполучених Штатів, Shell проводить національну кампанію під назвою «Пальне для роздумів», покликану спонукати споживачів «не думати, що [саме] вони думають» про преміальне пальне.

«Ми знаємо, що [виведення Shell V-Power NiTRO + на ринок] є особливо важливим зараз, коли дослідження показують, що споживачі стали довше ніж будь-коли користуватися своїми автомобілями і все більшій кількості нових авто рекомендований або необхідний бензин преміум-класу», – сказав Ден Літтл, генеральний менеджер Shell Oil Products US по Північній Америці.

Нове пальне буде доступне приблизно на 13 000 станцій Shell на всій території США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті