Співпраця «Укргазвидобування» з «Халлібартон» дасть приріст у 2 млрд куб. м газу

Співпраця «Укргазвидобування» з «Халлібартон» дасть приріст у 2 млрд куб. м газу

Загальна вартість договору на послуги буріння бічних стовбурів складає 2,6 млрд гривень

Співпраця «Укргазвидобування» з «Халлібартон» дасть приріст у 2 млрд куб. м газу
Фото: facebook/Укргазвидобування

«Укргазвидобування» (УГВ) прогнозує, що співпраця з ТОВ «Халлібартон Україна дозволить повернути свердловини з бездіючого фонду та отримати понад 2 млрд куб. м додаткового видобутку впродовж 10 років. Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України». 

Сьогодні, 27 травня 2019 року НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укргазвидобування» підписали з ТОВ «Халлібартон Україна» Меморандум про взаєморозуміння щодо поглиблення співпраці у сфері надання сервісних нафтогазопромислових послуг для розробки покладів вуглеводнів в Україні.

В рамках співпраці, УГВ та «Халлібартон» започатковують новий напрямок – надання інтегрованих послуг «під ключ» з буріння бічних стовбурів на 26 свердловинах. Загальна вартість договору на послуги буріння бічних стовбурів складає 2,6 млрд гривень.

«Халлібартон» та «Укргазвидобування», в межах виконання Меморандуму, планують впровадити на українських газових родовищах передові світові технології в сфері буріння, капітального ремонту свердловин, цементування, гідророзриву пластів, інтенсифікації видобутку та 3Д моделювання.

«Халлібартон» поставлятиме високотехнологічне обладнання та програмне забезпечення задля збільшення обсягів видобутку українського газу на родовищах Укргазвидобування.

Компанії в листопаді 2017 року уклали договір на придбання програмних продуктів Halliburton-Landmark, а у березні 2018 року – мультисервісний договір на закупівлю послуг з оренди бурового обладнання, долотного та інженерного сервісів, тощо.

Раніше повідомлялося, що Держгеонадра видала дозвіл «Укргазвидобуванню» на видобуток в межах Любашівської нафтогазоносної площі. Дозвіл передбачає геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти і газу.

Нагадаємо: «Укргазвидобування» виплатить «Нафтогазу» 13 млрд грн дивідендів. Виплата дивідендів має відбутися з 23 травня по 14 червня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло