Walmart відкрила свій перший «магазин майбутнього», нашпигований ШІ

Walmart відкрила свій перший «магазин майбутнього», нашпигований ШІ

ШІ в магазині Intelligent Retail Lab слідкуватиме за наявністю продуктів, їхньою свіжістю та всіляко полегшуватиме життя як продавцям, так і клієнтам

Walmart відкрила свій перший «магазин майбутнього», нашпигований ШІ
фото www.marketingdive.com

Найбільша в світі роздрібна продуктова мережа Walmart дням відкрила новий магазин в місті  Левітаун (штат Нью-Йорк), де перевіряє роботу інноваційних концепцій, над якими компанія працювала тривалий час. Про це повідомляє Business Insider.

Магазин, площею у 50 000 кв футів (4 645 кв. м),отримав назву Intelligent Retail Lab (IRL). У ньому працює 100 працівників.

Нова концепція має на меті протестувати штучний інтелект в роздрібних магазинах.

На першому місці для систем ШІ стоять інвентаризація та доступність товарів. На стелі магазину встановлено величезна кількість камер, які слідкують за товарами на полицями. Наприклад, якщо якийсь товар скінчився система сповістить про це працівників.

Крім того, ШІ слідкує і за свіжістю товарів. Більш того, система також інформуватиме працівників про необхідність відкривати нові каси, щоб уникнути черг в магазині.

«Клієнти можуть бути впевнені в наявності продуктів, у свіжості продуктів та м’яса. Це те, з чим штучний інтелект дійсно може допомогти», – сказав генеральний директор IRL Майк Ханрахан.

Нові технологічні ініціативи також підуть на користь і працівникам.

«Ми думаємо, що наші колеги будуть від цього у захваті, – сказав Ханрахан.- Технологія була розроблена для покращена роботи працівників, щоб зробити їх роботу більш цікавою, щоб полегшити їм їхні задачі».

Раніше повідомлялось, що Walmart візьме на роботу ще 4000 роботів, які позбавлять працівників рутини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію