Dragon Capital продає свою частку в «Чумак» компанії Delta Wilmar

Dragon Capital продає свою частку в «Чумак» компанії Delta Wilmar

Сума угоди не розголошується

Dragon Capital продає свою частку в «Чумак» компанії Delta Wilmar
Фото: pixabay

Dragon Capital оголосив про продаж всієї своєї частки в компанії «Чумак», українському виробнику продуктів харчування, компанії Delta Wilmar – українській філії Wilmar International, одній ыз найбільших агропромислових компаній в Азії. Про це повідомляє прес-служба Dragon Capital.

Сума угоди наразі не розголошується.

«Ми раді оголосити про успішний вихід із нашої інвестиції в «Чумак». Нам було дуже приємно підтримувати такий чудовий бізнес і команду менеджерів протягом останніх 10 років», – повідомив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

«Чумак» є великим виробником продуктів харчування, який випускає кетчупи, майонез, томатну пасту, соуси й макаронні вироби. Компанія заснована в 1996 році шведськими бізнесменами в Каховці (Херсонська обл.) І сьогодні є одним із найбільших переробників томатів у СНД із річною потужністю переробки до 100 000 тонн.

Wilmar International Limited заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Сінгапурі і сьогодні є провідною азіатською агропромисловою групою. Група має понад 500 заводів і широку дистриб'юторську мережу, що охоплює Китай, Індію, Індонезію і майже 50 інших країн і регіонів.

Компанія займається виробництвом пальмового масла, переробкою олійних культур, рафінацією харчових масел, рафінацію цукру, виробництвом споживчих товарів, спеціальних жирів, біодизеля й добрив, а також має муко- і рісомольное виробництво.

В Україні група працює з 2004 року. ТОВ «Дельта Вілмар СНД» спеціалізується на виробництві масложирової продукції та інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входять два заводи – один із переробки тропічних олій, інший – з переробки олійних культур, а також комплекс із перевалки рослинних олій у порту «Південний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло