«АХА Страхування» стала найбільшим платником податків страхового ринку України
Реклама

«АХА Страхування» стала найбільшим платником податків страхового ринку України

У 2018 році компанія сплатила більш ніж 153 млн грн до державного бюджету

Цей матеріал також доступний російською
«АХА Страхування» стала найбільшим платником податків страхового ринку України

«AXA Страхування» – найбільший платник податків на страховому ринку у 2018 році, за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Загальна сума податків, сплачених компаніями «AXA Страхування» та «AXA Страхування Життя» у 2018 році склала більш ніж 153,8 млн грн. При цьому «AXA Страхування» сплатила 147,15 млн грн, «AXA Страхування Життя» – 6,65 млн грн.

Голова Правління Андрій Перетяжко зазначив: «AXA Страхування» 11 років є найбільшим платником податків на страховому ринку, у нас нульова толерантність до оптимізації оподаткування, ми завжди платимо всі податки та збори. Тому, якщо порівняти сплачені нами суми податків із середніми показниками на ринку, рівень нашої податкового навантаження відрізняється не на десятки відсотків, а в рази. Ми сподіваємося, що рішення проблеми з оподаткуванням буде серед пріоритетів влади, щоб економіка України могла ефективно розвиватися».

У 2018 році обсяг страхових платежів в Україні виріс на 6 млрд грн у порівнянні з 2017 роком (49,4 проти 43,4 млрд грн), а з ним збільшився й обсяг податків, сплачених страховими компаніями до казни, які платять 3%-й податок на загальні надходження. 10 найбільших страхових компаній сплатили до бюджету України 850 млн грн у 2018 році, при цьому 18% припадає на «AXA Страхування».

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті