Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Поставки нафти в Польщу та Німеччину по «Дружбі» повернуться на докризовий рівень в липні – Reuters

Поставки нафти в Польщу та Німеччину по «Дружбі» повернуться на докризовий рівень в липні – Reuters

РФ планує поставити чисту нафту на білорусько-польський кордон до 10 червня

Поставки нафти в Польщу та Німеччину по «Дружбі» повернуться на докризовий рівень в липні – Reuters
фото flickr.com

Експорт російської нафти Urals в Польщу і Німеччину може вийти на докризовий рівень в липні 2019 року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на  джерела, знайомі з планами російської «Транснєфті».

За їхніми даними, «Транснєфть» планує відновити прокачування Urals в Європу через пункт Адамова Застава на білорусько-польському кордоні 9-10 червня і поставляти цим маршрутом  65 000 тонн нафти на добу.

У липні обсяг поставок повинен зрости до 145 000 тонн на добу, що дозволить повністю задовольнити потреби НПЗ цих країн в трубопровідних партіях російської нафти.

«145.000 тонн (Urals) на добу – це більш ніж достатньо для північної гілки «Дружби», – вважає одне з джерел в галузі.

Нагадаємо: в кінці квітня прокачування нафти трубопроводом «Дружба» з Росії до Східної Європи і в Німеччину було зупинено через забруднення сировини органічними хлоридами, що змусило європейські заводи шукати альтернативні джерела і маршрути поставки сировини.

РФ планує поставити чисту нафту на білорусько-польський кордон до 10 червня сказав раніше віце-прем'єр РФ Дмитро Козак.

Росія поверне забруднену хлорорганікою нафту в обсязі близько 1 мільйона тонн назад на свою територію, що дозволить очистити північну гілку «Дружби» в напрямку Польщі і Німеччини.

За даними джерел агентства, нафтопереробним заводам на території Польщі і Німеччини має бути самостійно вирішити питання з утилізацією некондиційної нафти, обсяг якої оцінюється орієнтовно в 1 мільйон тонн.

Як повідомлялось, Мінськ встановив тарифи на прокачування нафти південною та північною гілками нафтопроводу «Дружба» на своїй території, зокрема на реверс некондиційної нафти в Росію.

За підрахунками Міжнародного енергетичного агентства, європейським НПЗ в ІІ кварталі не вистачатиме близько 250 000 барелів на добу через забруднення нафти в нафтопроводі «Дружба»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті