Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Mediaset Берлусконі купила частку в німецькій ProSiebenSat.1

Mediaset Берлусконі купила частку в німецькій ProSiebenSat.1

Керівництво італійської компанії наполягає на створенні загальноєвропейського телебачення, яке б могло «протистояти ймовірним атакам зі сторони світових гігантів»

Mediaset Берлусконі купила частку в німецькій ProSiebenSat.1
фото pixabay.com

Італійська телеком-компанія Mediaset, засновником якої є Сильвіо Берлусконі, оголосила про придбання 9,6% частки німецького партнера ProSiebenSat.1. Ціна угоди не розкривається. Про це повідомляє Telecompaper.

Генеральний директор Mediaset П’єр Сільвіо Берлусконі, який є сином скандально відомого італійського політика, протягом кількою останніх місяців пропагандував створення загальноєвропейського телебачення.

«Дружня купівля долі в ProSiebenSat.1 – це довгостроковий вибір, націлений на створення цінності із зростаючим міжнародним прогнозом», – сказав він та додав, що європейським компаніям треба буде об’єднати свої зусилля для того, щоб продовжувати «протистояти ймовірним атакам зі сторони світових гігантів».

Генеральний директор ProSiebenSat.1 Макс Конце раніше говорив, що його компанія «не зацікавлена» у транскордонному злитті з Mediaset і була зосереджена виключно на створенні власного бізнесу.

Mediaset працювала разом з ProSiebenSat.1 в Європейському медіа-альянсі (ЕМА) протягом останніх 5 років. Минулого року вона підписала угоду про обмін контентом з Sky Italia, після чого також підписала угоду з Telecom Italia щодо надання клієнтам оператора доступу до його безкоштовних каналів з січня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті