Трамп підтримав Бориса Джонсона як кандидата на посаду британського прем’єра

Трамп підтримав Бориса Джонсона як кандидата на посаду британського прем’єра

Президент США відреагував на критику з боку герцогині Меган Маркл

Трамп підтримав Бориса Джонсона як кандидата на посаду британського прем’єра
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп підтримав Бориса Джонсона в якості наступного прем'єр-міністра, а Меган Маркл, герцогиню Сассексську, він назвав «противною», передає The Guardian.

Напередодні свого візиту у Великобританію в понеділок 3 червня, Трамп дав інтерв’ю британській газеті The Sun, в якому він висловив підтримку колишньому міністру закордонних справ Борису Джонсону, якого можуть обрати новим прем’єр-міністром.

«Я думаю, що Борис дуже добре впорався б з роботою. Я думаю, він був би чудовим», – сказав Трамп.

«Мені він подобається, – зазначив Трамп про Джонсона. – Я завжди любив його. Я не знаю, чи його виберуть, але я думаю, що він дуже хороший хлопець, дуже талановита людина. Він дуже позитивно ставився до мене і нашої країни».

Трамп сказав, що інші кандидати на посаду премʼєра теж зверталися до нього з проханням заручитися його підтримкою: «Інші люди теж просили мене про схвалення. Я міг би допомогти кожному, якби підтримав їх», – зауважив Трамп.

Крім того, він назвав Меган Маркл, герцогиню Сассексську, «противною» через коментарі, які вона зробила в 2016 році. Маркл раніше проживала в США і погрожувала переїхати в Канаду, якщо Трамп виграє президентські вибори.

«Я не знав, що вона така противна», – сказав він, коли дізнався про її критику.

Меган Маркл вийшла заміж за принца Гаррі в 2018 році і в травні народила хлопчика Арчі.

Очікується, що під час державного візиту Дональд Трамп, його дружина Меланія і їх четверо дорослих дітей зустрінуться з принцом Гаррі, а також з принцом Вільямом, герцогом Кембриджським, і його дружиною Кейт, герцогинею Кембриджської. А Меган Маркл залишиться вдома з Арчі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті