За обід з Уорреном Баффетом шанувальник заплатив рекордну суму

За обід з Уорреном Баффетом шанувальник заплатив рекордну суму

Щорічний благодійний аукціон від найуспішнішого інвестора нашого часу приніс рекордний прибуток

За обід з Уорреном Баффетом шанувальник заплатив рекордну суму
Уоррен Баффетт
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Можливість обговорити ділові питання за вечерею з третьою найбагатшою людиною в світі обійшлася анонімному переможцю в понад $4,5 млн, пише Financial Times.

У п'ятницю благодійний аукціон з продажу вечері з відомим 88-річним інвестором Уорреном Баффетом завершився сумою в $4 567 888, і всі вони йдуть на благодійну діяльність компанії Glide, спрямовану на боротьбу з бідністю в Сан-Франциско.

Сума, заплачена за вечерю з Баффетом, побила попередній рекорд в розмірі $3,46 млн, і збільшила загальну суму, зібрану за 20 років подібних аукціонів, до $33 млн.

Як стало традицією, щасливий покупець і 7 його друзів будуть обідати з відомим інвестором в нью-йоркському стейк-хаусі Smith & Wollensky.

У цьому році на аукціон, що проводився онлайн, були подані заявки від п'яти анонімних людей, які сподівалися виграти «обід сили» (“power lunch”). Торги, що розпочалися з $25 000, перевищили $3,5 млн менш ніж через 12 годин.

«Ми дуже здивовані і вдячні», – сказала Карен Ханрахан, президент і виконавчий директор Glide.

Готель Glide, розташований в самому серці Сан-Франциско, пропонує безкоштовне харчування і притулок для тих, хто цього потребує, і допомагає наркозалежним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло