Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Для отримання візи до США треба буде показати свої соціальні мережі

Для отримання візи до США треба буде показати свої соціальні мережі

Спроба ввести в оману міграційні органи може мати «серйозні імміграційні наслідки»

Для отримання візи до США треба буде показати свої соціальні мережі
фото www.flickr.com/photos/155422060@N05/

Адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення, що охочим отримати візу в США доведеться надавати інформацію про свої профілях в соціальних мережах. Про це повідомляє DW.

Здобувачі візи можуть вказати в анкеті, що вони не користуються соціальними мережами, проте якщо їх профілі будуть виявлені, це може привести до «серйозних імміграційних наслідків», заявив представник Держдепартаменту США.

«Як ми спостерігаємо в останні роки в усьому світі, соціальні мережі стають найважливішим майданчиком для терористичної активності», – підкреслив він.

Видання повідомляє, що щорічно близько 50 000 осіб виграють Green card в лотерею. На початку 2018 республіканці представили в Конгресі США проект нового закону про імміграцію, який, серед іншого, передбачає скасування цієї лотереї, а також посилення охорони кордонів і фінансування будівництва загороджувальної стіни на кордоні з Мексикою.

Нагадаємо: Дональд Трамп неодноразово закликав  закликав скасувати візову програму з розіграшу Green Card. На його думку, візова лотерея є однією з причин терактів у країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті