В Угорщині планують збудувати екологічне місто за $1,1 млрд

В Угорщині планують збудувати екологічне місто за $1,1 млрд

У місті, площею в 500 футбольних полів, буде усе необхідне, як школи, лікарні, готелі, транспорт та інше

В Угорщині планують збудувати екологічне місто за $1,1 млрд
фото www.flickr.com/photos/[email protected]

Влада Угорщини має намір збудувати повністю екологічне місто на північному-заході країни, де знаходиться безплідна полоса Дунайської пойми. Про це повідомляє Bloomberg.

Нове місто на сонячній енергії на біогазі збудують в межах проекту Hegyeshalom-Bezenye, вартістю в 1 млрд євро ($1,1 млрд).

Як повідомляється, місто матиме всю необхідну інфраструктуру: близько 1000 будинків, школи, торгові центри, ресторан, готель, залізничну станцію. Овочі будуть вирощуватися в парниках, які розіб'ють на місці нинішніх чагарників.

Вуглецево-нейтральне місто в основному буде працювати на сонячній енергії і біогазі, і створить близько 5000 постійних робочих місць та матиме площу як 500 футбольних полів.
Проект також включає політику сталого управління водними ресурсами, мета якої уникнути зниження рівня води в районі. Охолодження здійснюватиметься через геотермальні установки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло