Гігантський лайнер у Венеції налетів на прогулянковий катер і причал

Гігантський лайнер у Венеції налетів на прогулянковий катер і причал

Частина пасажирів катера отримала травми, деякі опинилися за бортом

Гігантський лайнер у Венеції налетів на прогулянковий катер і причал

Сьогодні, 2 червня, 275-метровий круїзний лайнер MSC Opera зіткнувся у Венеції з прогулянковим катером River Countess. Про це пише ЦТС з посиланням на La Repubblica.

Лайнер прибув до Венеції з порту Барі. Інцидент стався під час швартування біля пристані Сан-Базілі вранці, коли там знаходилося багато суден.

Круїзний лайнер у Венеції зітнкувся з прогулянковим катером і налетів на причал

Причини втрати контролю над управлінням судна з'ясовують. За однією з версій, обірвався трос буксира, за іншою – у круїзного судна відмовив двигун.

Італійські ЗМІ повідомили, що круїзний лайнер з 2679 пасажирами зіткнувся з прогулянковим катером, на борту якого перебувало до 130 людей. Деякі з них опинилися за бортом, четверо іноземних туристів отримали легкі поранення і були доставлені в лікарню.

Раніше жителі Венеції протестували проти круїзних лайнерів, які регулярно заходять в місто. За словами активістів, хвилі, які піднімаються при проході круїзних лайнерів, зміщують піщаний грунт і підмивають палі, на яких стоять знамениті палаццо та інші визначні пам'ятки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло