Протестувальники в Харкові знесли пам'ятник маршалу Жукову

Протестувальники в Харкові знесли пам'ятник маршалу Жукову

Інцидент стався неподалік Палацу спорту, де проходив з'їзд партії «Довіряй справам»

Протестувальники в Харкові знесли пам'ятник маршалу Жукову
Фото: УНІАН

У Харкові активісти низки партій і громадських організацій у неділю вдень повалили пам'ятник – погруддя маршала СРСР Георгія Жукова. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Інцидент стався неподалік Палацу спорту.

Активісти низки партій і рухів, що зібралися перед Палацом спорту, серед яких «Національний корпус», Фрайкор, «Правий сектор», «Антикорупційний блок учасників АТО» тощо влаштували «коридор ганьби» для людей, що йдуть у Палац спорту на з'їзд партії «Довіряй справам» – так званої «партії мерів» за участю міських голів Харкова та Одеси Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова.

Через деякий час частина активістів попрямувала до погруддя Жукову, що стояло за кілька сотень метрів від Палацу спорту. За ними пішли правоохоронці, що забезпечують правопорядок у цьому районі міста. Вони спробували перешкодити знесенню пам'ятника, проте не досягли успіху в цьому.

На постамент, де раніше стояло погруддя, активісти встановили державний прапор України.

Додамо, що Кернес під час з'їзду партії «Довіряй справам» повідомив, що пам'ятник буде відновлений.

«Я порадився з Хомутинніком, і він сказав, що за рахунок фонду «Відродження» відновить пам'ятник найближчим часом», – заявив співголова партії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло