Maersk Ukraine прогнозує зниження росту контейнерних перевезень в 2020 році

Maersk Ukraine прогнозує зниження росту контейнерних перевезень в 2020 році

2020 рік буде сильно залежати від того, яким буде економічний клімат в країні

Maersk Ukraine прогнозує зниження росту контейнерних перевезень в 2020 році
фото pixabay.com

Maersk Ukraine очікує зниження темпів зростання ринку контейнерних перевезень в Україні в 2020 році. Таку заяву зробив генеральний директор Maersk Ukraine Роман Колоянов в кулуарах Ukrainian Port Forum 2019, передає Інтерфакс-Україна.

«Цей рік буде останнім роком активного зростання ринку контейнерних перевезень, оскільки зараз ми все ще відновлюємося після падіння вантажопотоку в 2014-2015 роках. При цьому 2020 рік буде сильно залежати від того, яким буде економічний клімат в країні. Якщо прийдуть інвестиції – зростання буде . Якщо інвестицій не буде – темпи зростання істотно сповільняться», – повідомив Колоянов.

Гендиректор Maersk Ukraine вважає, що велика частина зростання контейнерних перевезень відбудеться за рахунок збільшення частки морських перевезень.

«Наскільки мені відомо, залізниця зараз використовується з практично повним завантаженням. На сьогодні вона надто сильно прирости не зможе саме через обмежену пропускну здатність. Тому в Україні основний приплив контейнерів все-таки піде через море», – зазначив він.

Судна Maersk Line працюють з портом «Чорноморськ» і портом «Південний». У 2018 році Maersk Line через українські порти перевезла 206 370 TEU, збільшивши результат на 2,3% в порівнянні з 2017 роком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло