UDP Renewables Хмельницького та ACCIONA побудують дві СЕС в Одеській області
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

UDP Renewables Хмельницького та ACCIONA побудують дві СЕС в Одеській області

Інвестиції склали 30,6 млн євро

UDP Renewables Хмельницького та ACCIONA побудують дві СЕС в Одеській області
Фото: прес-служба UFuture Investment Group

UDP Renewables уклала угоду з ACCIONA про будівництво двох сонячних електростанцій (СЕС) в Одеській області, залучивши інвестиції обсягом 30,6 млн євро. Будівельні роботи розпочнуться цього тижня. Про це повідомляє прес-служба UFuture Investment Group.

Нові СЕС «Гудзовка-Солар» (Ізмаїл) та «Арциз-Солар» (територія Павлівської сільської ради) матимуть пікові потужності 26 МВт і 17,7 МВт і проектні потужності 19,8 МВт і 13,5 МВт відповідно. Ці об’єкти обладнають полікристалічними кремнієвими панелями, встановленими на стаціонарних конструкціях, будівництво завершать наприкінці цього року.

«Гудзовка-Солар» і «Арциз-Солар» протягом року вироблятимуть близько 55 ГВт-год чистої енергії, що можна порівняти з енергоспоживанням 23 000 українських домогосподарств. Введення в експлуатацію цих об’єктів дозволить запобігти викидам майже 53 000 тонн діоксиду вуглецю на рік.

«Це наш черговий проект з ACCIONA, і ми дуже задоволені партнерством, адже можливість розвивати нову для України галузь сонячної енергетики разом із визнаним світовим лідером у цій сфері – це не тільки надійні інвестиції, а й передовий досвід і найвищі стандарти реалізації проекту. Це – найважливіше на етапі становлення ринку, на який чекає тривалий шлях розвитку в Україні», – повідомив засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

ACCIONA – іспанський конгломерат, що спеціалізується на великих інфраструктурних проектах і проектах у сфері відновлюваної енергетики. 2018 року дохід ACCIONA становив близько 7,5 млрд євро. Компанія виробляє понад 9 600 МВт у 16 країнах на п’яти континентах. Їй належать 222 вітроелектростанції, 76 гідростанцій, шість великих сонячних електростанцій, три заводи на біомасі та геліоконцентратор.

UDP Renewables – інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетики, входить до складу інвестиційної групи UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проекти українського підприємця Василя Хмельницького.

Раніше повідомлялося, що іспанська Acciona купить понад 50% СЕС «Арциз-Солар» бізнесмена Хмельницького.

Нагадаємо: у листопаді минулого року Компанія UDP Renewables ввела в експлуатацію сонячну електростанцію «Фрі-Енерджі-Генічеськ» (Херсонська обл.).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло