Мінекономрозвитку обрало нового директора заводу «Електроважмаш»

Мінекономрозвитку обрало нового директора заводу «Електроважмаш»

У конкурсі переміг Дмитро Костюк, який із серпня 2015 року виконував обов’язки директора підприємства

Мінекономрозвитку обрало нового директора заводу «Електроважмаш»
Фото: прес-служба «Електроважмаш»

У Мінекономрозвитку (МЕРТ) відбувся конкурс на заміщення посади директора ДП «Завод «Електроважмаш». У конкурсі переміг Дмитро Костюк, який із серпня 2015 року виконував обов’язки директора підприємства. Про це повідомляє прес-служба МЕРТ.

Дмитро Костюк має загальний стаж роботи 10 років, сім з яких на керівних посадах. Отримав вищу освіту за спеціальностями «економічна теорія» та «економіка підприємства».

На посаді виконувача обов’язків директора ДП «Завод «Електроважмаш» Дмитро Костюк керував розробкою короткострокової та середньострокової стратегії розвитку підприємства, здійснював управління процесами оптимізації організаційної структури підприємства, впровадження фінансового та інвестиційного планування, пошуку нових клієнтів та ринків збуту.

2016 року під його керівництвом були здійснені антикризові заходи, результатом яких стало зменшення збитковості ДП «Завод «Електроважмаш» у сім разів, а також погашення кредитної заборгованості перед банками на 30 млн грн.

ДП «Завод «Електроважмаш» – підприємство електричного машинобудування, що виготовляє генератори для ТЕС, ГЕС, АЕС, тягові електродвигуни та генератори для залізничного та міського електротранспорту, великі електродвигуни для металургійних та гірничодобувних підприємств. Підприємство має повний замкнутий цикл виробництва, включно з власним конструкторським підрозділом, випробувальним центром та лабораторією.

Завод є експортно-орієнтованим підприємством – частка експорту становить понад 70% загального виробництва. Основні споживачі продукції заводу розташовані в країнах СНД, Європи, Азії, Африки, Південної Америки. Загалом, продукція експлуатується в більш ніж 50 країнах світу. Поточна чисельність персоналу – 3850 чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті