Зеленський призначив своїм прес-секретарем журналістку Юлію Мендель

Зеленський призначив своїм прес-секретарем журналістку Юлію Мендель

На посаду прес-секретаря президента претендували майже 4000 конкурсантів

Зеленський призначив своїм прес-секретарем журналістку Юлію Мендель
Юлія Мендель
Фото з офіційного сайту президента

Президент Володимир Зеленський призначив прес-секретарем журналістку Юлію Мендель. Про це йдеться у відповідному указі №350/2019.

«Призначити Мендель Юлію Володимирівну Прес-секретарем Президента України», – йдеться в тексті указу.

На посаду прес-секретаря президента претендували майже 4 000 конкурсантів, з якими працювала окрема HR-команда. Кандидатів оцінювали за такими критеріями: володіння українською та англійською мовами, грамотність, досвід роботи в суміжних професіях, наявність вищої освіти, дикція, манера викладу думки, швидкість реакції, розуміння політичних процесів в Україні та світі, стійкість до стресів, світоглядні позиції та почуття гумору.

Юлія Мендель народилася 3 вересня 1986 року у м. Генічеськ (Херсонська область). Здобула вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Має науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Працювала журналістом на телеканалах ICTV, Espreso.TV, «112 Україна» та «Інтер». Стала першою українською журналісткою, яка виграла програму Світового інституту преси (World Press Institute). Була представником The New York Times в Україні. Також співпрацювала з низкою таких іноземних видань та телеканалів, як Politico Europe, VICE News, CNBC, New Eastern Europe, World Affairs Journal, Spiegel Online. Була консультантом із комунікацій у Світовому банку. Стажувалася за кордоном у рамках програми «Солідарності» імені Леха Валенси, програми THREAD у Єльському університеті, закінчила Варшавську євроатлантичну академію (WEASA).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті