Чернишов інвестував 332 250 грн в український стартап

Чернишов інвестував 332 250 грн в український стартап

Він отримав долю у 15% Revizion

Чернишов інвестував 332 250 грн в український стартап
Петро Чернишов
Фото: Facebook

Екс-президент компанії «Київстар» Петро Чернишов інвестував 332 250 грн в укрїнський стартап – компанію-сервіс з вимірювання індексу NPS (Net Promoter Score – або Індекс Лояльности Клієнтів) для малого та середнього бізнесу Revizion. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мені хлопці дуже сподобались своєю цілеспрямованістю, готовністю працювати 20 годин на добу та бажанням завойовувати свій сегмент спочатку в Україні, а потім і в інших країнах неподалік. І я вирішив інвестувати в них.  Сподіваюсь колись заробити на цьому – не супер-великі кошти, звісно. Мені цікаво з ними зустрічатися і займатися менторством. Обговорювати road-map, допомагати їм запроваджувати канбан, Workplace, управління з KPI та інші передові управлінські практики. Ну і знайомити із потенційними клієнтами, звісно. І ось одна з компаній, де я є не лише інвестором, але і ментором, – Revizion. Є і інші, і не лише в Україні теж, але таємниці буду розкривати поступово», – написав Чернишов.

Він уточнив, що дана компанія – це сервіс із збирання зворотного зв’язку, відгуків клієнтів та по роботі із оцінкою якості товарів та послуг. Одне з головних його завдань – вимірювати для малих та  середніх бізнесів їх індекс NPS (Індекс Лояльности Клієнтів).

Чернишов уточнив, що із цією  компанією вже працює багато різноманітних мереж ресторанів, серед яких: Tarantino Family, La Famiglia, холдинг !FEST, мережа ресторанів Савви Лібкіна, Pesto cafe, а також великі дистрибюторські компанії та державні установи – університети, полікліники, лікарні і транспортні компанії. Серед іншого,  Revizion підписав контракт з «Укрпоштою» і зараз починається його запровадження в багатьох відділеннях.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Чернишов вніс в уставний капітал компанії 332 250 грн і отримав долю в 15%.

При цьому одним із співвласників і кінцевих бенефіциарів Revizion  є син колишньої голови Національного банку (НБУ) Валерії Гонтаревої та співвласник сервісу для телемедицини «Медикит» Антон Гонтарев, внесок якого в уставний капітал товариства складає 598 050 грн (27%).

Нагадаємо, що сервіс зворотного зв’язку Revizion було створено у 2017 році. Станом початок червня уставний фонд компанії  склав 2,215 млн грн.. Серед акціонерів компанії: Сергій Голобородько, Сергій Шаприєнко и Юрій Бикоріз

Даний сервіс дозволяє клієнтам лишати відгуки за допомогою QR-кодів, email-повідомлень, дзвінків  та підтримує API.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті