Facebook призначила менеджера з питань публічної політики по Україні

Facebook призначила менеджера з питань публічної політики по Україні

Призначення було анонсоване в жовтні 2018 року

Facebook призначила менеджера з питань публічної політики по Україні
Катерина Крук
Фото: Facebook/Катерина Крук

Міжнародна корпорація Facebook офіційно призначила менеджера з питань публічної політики по Україні. Посаду зайняла Катерина Крук, повідомив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін  на своїй сторінці у Facebook.

«Катерина Крук офіційно оголосила, що міжнародна корпорація Facebook офіційно обрала її на посаду Policy Manager по Україні, з розташуванням у Варшаві. Необхідно сказати, що ми чекали цього багато років», – заявив він.

Kateryna Kruk офіційно оголосила, що міжнародна корпорація Фейсбук офіційно обрала її на посаду Policy Manager по...

Опубликовано Дмитрий Золотухин понеділок, 3 червня 2019 р.

Золотухін наголосив, що, на думку Міністерства інформаційної політики, це кращий вибір. Він зазначив, що Крук є відомою в Україні експерткою з інформаційного простору і спікеркою всіх актуальних конференцій з дезінформації останніх років.

Інформація про призначення Крук була відома деякий час з неофіційних джерел.

«Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне та непрофесійне ставлення компанії «Фейсбук» до України та українців нарешті припиниться. Зі свого боку бажаємо успіхів, сил і наснаги та обіцяємо підтримати в усіх справах, що робитимуться в інтересах України. Особливо у важкі часи невизначеності для соціальних мереж», – написав заступник міністра.

Катерина Крук – громадська активістка й політолог, Social Media Journalist. Співпрацює з BBC, CNN, Al Jazeera, France 24, Channel 4, The Guardian, New Eastern Europe, 6 PISM. 

Призначення на посаду анонсували ще в жовтні 2018 року. «Фейсбук» збиралася призначити менеджера з публічної політики для України до президентських виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло