Нові правила отримання посилок з-за кордону набирають чинності з 1 липня

Нові правила отримання посилок з-за кордону набирають чинності з 1 липня

Якщо вартість посилки перевищить еквівалент 100 євро, потрібно буде сплатити 20% ПДВ

Нові правила отримання посилок з-за кордону набирають чинності з 1 липня
Фото: Shutterstock

Зміни до Податкового кодексу в частині встановлення межі оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) для товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро, набирають чинності з 1 липня 2019 року. Про це повідомляє ДФС у Львівській області на сторінці у Facebook.

Усі товари, що перевищуватимуть еквівалент 100 євро, будуть оподатковуватись у другій половині 2019 року та протягом всього 2020 року.

Якщо вартість посилки перевищить еквівалент 100 євро, потрібно буде сплатити 20% ПДВ. Посилка для фізичної особи також оподатковуватиметься 10-відсотковим митом від суми, що перевищує еквівалент у 150 євро.

Нарахування митних платежів на товари, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях та є об’єктами оподаткування, здійснюються на дату подання операторами поштового зв’язку відправлення для здійснення митного огляду разом із митними деклараціями СN 23 та іншими необхідними документами, а не на момент їх купівлі за кордоном.

Раніше повідомлялося, що ДФС хоче обмежити кількість «безподаткових» поштових посилок. Фіскальна служба у 2018 році зосередилася на ухиленнях від оподаткування через поштові відправлення.

Нагадаємо: Кабмін у листопаді 2018 року хотів почати обкладати ПДВ посилки з-за кордону вартістю від 100 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло