Shell планує виплатити своїм акціонерам $125 млрд протягом наступних п’яти років

Shell планує виплатити своїм акціонерам $125 млрд протягом наступних п’яти років

За п'ять років, які завершуються у 2020 році, Shell розраховує повернути акціонерам близько $90 млрд

Shell планує виплатити своїм акціонерам $125 млрд протягом наступних п’яти років
фото Shutterstock

Британо-нідерландська нафтовидобувна компанія Royal Dutch Shell Plc планує виплатити своїм акціонерам не менше $ 125 млрд в 2021-2025 роках у вигляді дивідендів і викупу акцій. Про це йдеться в новому стратегічному плані компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Представники компанії оголосили про намір збільшити дивіденди після того, як в кінці наступного року завершиться програма викупу акцій обсягом $25 млрд. Дивідендні виплати за перший квартал 2019 року склали $0,47 на акцію.

Також керівництво встановило мету по капітальним витратам на рівні в середньому $30 млрд на рік на наступний період, обмеживши показник відміткою в $32 млрд на рік. У суму не входять можливі великі придбання активів.

Крім того, Shell підвищила цільовий показник органічного вільного грошового потоку на 2025 рік до $35 млрд на рік за умови, що нафта буде коштувати $60 за барель.

Акції Shell здешевіли на 1% у вівторок. З початку року капіталізація компанії зросла на 6,1%, до 202,7 млрд фунтів стерлінгів ($256,6 млрд).

Нагадаємо: нещодавно Shell оголосила про початок продажів нового преміального бензину Shell V-Power NiTRO + на всіх своїх заправних станціях на всій території США. В компанії обіцяють, що бензин захищатиме двигун від бруду, зносу, корозії та тертя

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло