Гендиректор фінської митниці очолить консультативну місію ЄС в Україні

Гендиректор фінської митниці очолить консультативну місію ЄС в Україні

Мандат консультативної місії ЄС в Україні продовжений до червня 2021 року

Гендиректор фінської митниці очолить консультативну місію ЄС в Україні
Фото: pixabay.com

Фінляндець Антті Хартікайнен замінить литовця Кястутіса Ланчінскаса на посаді глави консультативної місії ЄС з реформи сектора громадянської безпеки в Україні. Його мандат триватиме до 30 червня 2020 року. Про це повідомляє DW.

Новим главою консультативної місії Європейського Союзу з реформи сектора громадянської безпеки в Україні (EUAM) призначено гендиректора фінської митниці Антті Хартікайнена. Про це у вівторок, 4 червня, повідомила прес-служба Ради ЄС. Хартікайнен почне виконувати свої обов'язки з 1 липня 2019 року, його мандат триватиме до 30 червня 2020 року.

Мандат консультативної місії ЄС в Україні продовжений до червня 2021 року.

Антті Хартікайнен – генеральний директор фінської митниці, а до цього був главою місії ЄС з прикордонної допомоги (EUBAM) в Лівії, заступником глави Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а також керівником групи консультативної групи ЄС у Вірменії.

Він має понад два десятиліття досвіду роботи на фінській державній службі, зокрема, в міністерстві внутрішніх справ. Хартікайнен замінить на посту очільника консультативної місії Європейського Союзу литовця Кястутіса Ланчінскаса, який був на посаді з 1 лютого 2016 року.

Консультативна місія ЄС підтримує реформу сектора громадянської безпеки в Україні у  співпраці з поліцією, прокуратурою та іншими правоохоронними органами. Вона надає стратегічні рекомендації українській владі і надає підтримку за допомогою оперативної діяльності. Офіси місії розташовані в Києві, Львові, Харкові та Одесі. Місія почала роботу 1 грудня 2014 року, її персонал налічує понад 300 осіб.

Нагадаємо: Єврокомісія пропонує продовжити санкції проти Росії до 2020 року. Могеріні пропонує нові обмежувальні заходи щодо Росії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло