З початку року українці отримали 800 млн «теплих кредитів»

З початку року українці отримали 800 млн «теплих кредитів»

Банки видали 72,7% від запланованих на 2019 рік «теплих кредитів»

З початку року українці отримали 800 млн «теплих кредитів»
фото saee.gov.ua

Із прогнозованих у 2019 році 1,1 млрд грн на енергоефективні заходи за програмою «теплих кредитів» сім’ями залучено вже майже 800 млн грн. Про це повідомляє  прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

Загалом, за підсумками травня сім’ї залучили  близько 300 млн грн «теплих кредитів» для термомодернізації будинків. При цьому для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) видано 145 млн грн, що в 1,5 рази більше, ніж у попередньому місяці. На твердопаливні котли було видано близько 10 млн грн кредитів.

З початку року українці отримали 800 млн «теплих кредитів»

«Враховуючи таку динаміку попиту, деякі банки вже завершили збирати заявки на кредитування», – зазначає агентство.

За його даними, загалом, протягом весни 2019 року понад 80 000 родин стали учасниками Урядової програми, крім того участь у ній взяли 810 ОСББ.

Як повідомлялось,з квітня «теплі кредити» в Україні видають чотири банки.

Нагадаємо: у 2018 році Кабмін виділив із держбюджету 400 млн грн на програму підвищення енергоефективності в житлового сектору , або «теплі кредити». Половина з цієї суми була призначена для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. Ще 202 млн грн було виділено на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, решта 7,7 млн грн – на відшкодування частини коштів на придбання котлів, окрім газових та електричних.

Восени 2018 року на програму «теплі кредити» з держбюджету було виділено додатково 100 млн грн. Крім цього, приватні домогосподарства й ОСББ отримують додаткові компенсації на енергоефективні заходи від місцевої влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло