Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
Bolt запускає в Україні портал Bolt for Business для організації корпоративних поїздок

Bolt запускає в Україні портал Bolt for Business для організації корпоративних поїздок

Співробітникам не треба буде збирати документи, що підтверджують здійснення поїздок, і складати звіти, а компанії матимуть змогу платити за поїздки своїх працівників один раз на місяць

Bolt запускає в Україні портал Bolt for Business для організації корпоративних поїздок
фото bolt.eu/business/

Європейська платформа для замовлення поїздок Bolt оголосила про початок роботи порталу Bolt for Business в Україні, який дозволить компаніям організовувати корпоративні поїздки та здійснювати оплату за них. Про це повідомляє прес-служба компанії.

 «Найчастіше поїздки з Bolt наші клієнти здійснюють у службових цілях – співробітники переміщаються містом між офісами, їдуть на зустрічі з партнерами або в аеропорт. Більшість компаній, як і раніше, вимагають документи, що підтверджують такі поїздки, аби мати можливість відшкодувати вартість проїзду», – зазначив Рандо Раннус, генеральний менеджер Bolt for Business.

Інформація про поїздки працівників компанії зберігатиметься на порталі Bolt for Business і буде доступна в будь-який час. Це позбавить співробітників від необхідності збирати документи, що підтверджують здійснення поїздок, і складати звіти.

Оплачувати поїздки також стане набагато простіше: замість відшкодування коштів за проїзд кожного окремого працівника компанія зможе платити за поїздки один раз на місяць за допомогою корпоративної банківської карти або банківського переказу.

На порталі Bolt for Business будь-яка компанія зможе налаштувати власні правила для користування сервісом і контролювати, хто й коли зі співробітників здійснював службові поїздки, що значно спростить підрахунок і планування транспортних витрат підприємства. Платформа дозволяє встановити ліміт на кількість здійснюваних працівниками компанії поїздок, а також їхні фінансові витрати. Крім того, на порталі є можливість вказувати мету здійснюваних співробітником поїздок, що зазвичай є необхідною умовою в роботі компаній. Сервісом можна буде користуватися як з комп'ютера, так і з мобільного телефону.

 «Потреба у запровадженні подібної послуги на українському ринку назріла давно. Незважаючи на те, що ми ніколи не рекламували подібний сервіс, ми постійно отримуємо велику кількість запитів від українських компаній, яким необхідно організовувати і контролювати службові поїздки. Тому ми впевнені, що портал Bolt for Business буде користуватися попитом в Україні. Більше того, ми збираємося розвивати в Україні цей напрямок роботи і вивести його на якісно новий рівень, задаючи тон ринку», – коментує регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

Додаткові функції нового сервісу Bolt, такі як додавання обмежень на конкретний час і місце для поїздок, а також можливість зробити передоплату, будуть додані до Bolt for Business цього року.

Портал Bolt for Business уже доступний у більш ніж 25 країнах Європи і Африки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті