Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Amazon представила дрон для доставки посилок (ВІДЕО)

Amazon представила дрон для доставки посилок (ВІДЕО)

Дрон обладнаний штучним інтелектом і може обминати димарі

Amazon представила дрон для доставки посилок (ВІДЕО)
скрін-шот

Компанія Amazon представила новий дрон-гексакоптер з рамою по периметру – він буде використовуватися в сервісі доставки товарів Prime Air, йдеться в блозі компанії.

Новий дрон був представлений на конференції re:MARS. Безпілотник здатний вертикально злітати і сідати, а також перевозити вантажі масою до 2,7 кг на відстань до 24 км менше ніж за 30 хвилин.

«Чи можемо ми доставляти посилки клієнтам ще швидше? Ми думаємо, що відповідь – так, і одним із способів досягнення цієї мети є впровадження технології автономних безпілотників», – повідомляє компанія.

Гібридний дизайн дозволить дрону робити вертикальні злети і посадки – як вертоліт. І бути аеродинамічним, як літак. Він також легко перемикається між цими двома режимами – з вертикального режиму в режим літака і назад у вертикальний режим, розповіли в компанії.

Завдяки штучному інтелекту безпілотник має «багатоцільовий стереозір» – для виявлення статичних об'єктів, таких як димар.

Доставка за допомогою нових дронів почнеться протягом найближчих місяців. За цей час інженери проведуть всі необхідні випробування апарату, а компанія отримає дозволи на здійснення польотів у міських умовах.

При цьому в повідомленні Amazon не уточнюється, чи йде мова про запуск повноцінного сервісу чи лише його тестування.

Раніше Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) дало дозвіл приватній компанії на перевезення вантажів дронами. Це перший подібний випадок в історії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті