Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Державіаслужба призупинила дію сертифіката YanAir

Державіаслужба призупинила дію сертифіката YanAir

Сертифікат відновлять після усунення компанією недоліків, частину з яких було визнано критичними

Державіаслужба призупинила дію сертифіката YanAir
Фото: Facebook/Agafonov

Державіаслужба прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir. Про це йдеться в повідомленні відомства.

За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії YanAir Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

Відповідно до процедури сертифікат експлуатанта може бути відновлений після усунення компанією недоліків та на підставі висновків акта інспекційної перевірки, що свідчитиме про здатність авіаперевізника забезпечувати належний рівень безпеки.

Як повідомлялося, у квітні 2019 року відбулася нарада під головуванням міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо підготовки авіакомпаній, що здійснюють чартерні перевезення, до літнього сезону та недопущення масових затримок рейсів, спричинених технічним станом парку повітряних суден.

Нагадаємо: на початку квітня цього року Державіаслужба надала ТОВ «ЯнЕір» ЛТД (YanAir) з 1 травня 2019 року права на експлуатацію повітряних ліній до Швеції з Києва та Одеси, а також з Одеси до Іраку та Німеччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті