Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Elliott Management має намір купити найбільшого у США книжкового ритейлера за $683 млн

Elliott Management має намір купити найбільшого у США книжкового ритейлера за $683 млн

Минулого року фірма придбала британського найбільшого британського продавця книг Waterstones

Elliott Management має намір купити найбільшого у США книжкового ритейлера за $683 млн
фото www.flickr.com/photos/larissaray

Американська фірма з управління інвестиціями  Elliott Management оголосила про свої наміри придбати найбільшу у США компанію з продажу книг Barnes & Noble за приблизно $683 млн, включно з боргами. Про це повідомляє CNBC.

Телеканал повідомляє, що Barnes&Noble зіштовхнулась з постійним тиском з боку Amazon та інших книготорговців. Її акції впали приблизно на 25% з початку року. За останні 5 років Barnes&Noble втратила понад $1 млрд своєї ринкової вартості.

В пошуках виходу із ситуації,що склалась, компанія минулого року оголосила, що розглядає ймовірність продажу. З того часу керівництво Barnes & Noble здійснило низку кроків для покращення фінансового стану компанії, зокрема закрило частину із своїх 600 магазинів у США,  а частину перемістило до менших приміщень. Крім того, компанія заявила, що всіляко заохочує покупців купувати книги онлайн.

Ритейлер тоді продемонстрував деякі ознаки підйому, зокрема станом на січень 2019 року компанія мала $15 млн у вигляді грошових засобів та їх еквівалентів

Зі своєї сторони, Elliott, фірма, яку заснував та очолює мільярдер Пол Сінгер, минулого року придбала найбільшого британського продавця книг Waterstones. Галузеві експерти вважають, що володіння двома гігантськими книжковими ритейлерами дасть Elliott в руки важелі впливу на видавців.

Elliott, як зазначається, керуватиме двома ритейлерами окремо, хоча генеральним директором обох стане Джеймс Даунт з Waterstones.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті