Mott MacDonald з Укренерго розробляють ТЕО реконструкції 12 підстанцій
Проект є частиною комплексної програми автоматизації всіх підстанцій Укренерго, прийнятою компанією у січні 2018 року

Робоча група з представників офісу управління проектами Укренерго та консалтингової компанії Mott MacDonald в кінці травня відвідала чотири підстанції 330 кВ Дніпровської енергосистеми. Програма підвищення надійності підстанцій передбачає комплексну заміну застарілого енергообладнання та повну автоматизацію 12-ти підстанцій південно-східного регіону України. Про це повідомляє прес-служба Укренерго.
Мета візиту – обстеження та фіксація фактичного стану обладнання та споруд підстанцій для підтвердження розроблених техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) реконструкції в межах реалізації проекту «Програма підвищення надійності підстанцій», що фінансується за кредитні кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Програма підвищення надійності підстанцій передбачає комплексну заміну застарілого енергообладнання та повну автоматизацію 12-ти підстанцій південно-східного регіону України (ПС 750 кВ «Південнодонбаська», ПС 330 кВ «Мелітопольська», «Нікопольська», «Прометей», «Кварцит», «Південна», «Першотравнева», «Кам’янська», «Дніпровська», «Павлоградська», «Запорізька», «Гірнича»).
Зокрема, на підстанціях буде впроваджена автоматизована система керування технологічними процесами, що дозволяє керувати підстанціями дистанційно.
Візити спільної робочої групи на решту підстанцій, які входять до проекту, заплановані у липні цього року.
Цей проект є частиною комплексної програми автоматизації всіх підстанцій Укренерго, прийнятою компанією у січні 2018 року, і є ще одним кроком реалізації стратегії розвитку Укренерго.
Надалі консалтингова компанія розробить тендерну документацію на виконання робіт з реконструкції, за якою буде проведено міжнародні торги і обрано підрядника. Очікуваний термін завершення реалізації проекту – 2023 рік.
Раніше повідомлялося,що НКРЕКП 7 червня затвердила тарифи Укренерго на ІІ півріччя 2019 року, які враховують старт нового ринку електроенергії і забезпечують покриття додаткових витрат, які оператор системи передачі нестиме у ІІ півріччі 2019 року. Питання щодо покладання спецобов’язків на Укренерго наразі знаходиться на доопрацюванні у Кабінеті міністрів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.